ošetrovateľ hospodárskych zvierat

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Gemerská Ves
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Anderko tel.: +421915880621

Ponúkame pracovnú pozíciu : ošetrovateľ hospodárskych zvierat

Pracovná náplň: práca v poľnohospodárstve-živočíšna výroba. Práce ktoré zabezpečia vhodné podmienky pre život zvierat – welzer hospodárskych zvierat
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 07:30 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Neukončené základné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Anderko tel.: +421915880621
Okres : okres Revúca

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ing. Ladislav Anderkó
IČO: 31014518

Adresa:

Otročok 47, Gemerská Ves, 98262

Adresa zamestnávateľa : Gemerská Ves okres Revúca Levkuška 98262