Obrábač kovov

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Námestovo
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Jana Štefancová Špecialista personálnej práce tel.: +421905900062

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obrábač kovov

Pracovná náplň: – Nastavovanie obrábacích strojov – Čítanie výkresovej dokumentácie – Opracovávanie polovýrobkov – Vykonávanie jednoduchých povrchových úprav polovýrobkov Pracovné miesto je vytvorené v súvislosti s projektom EÚ (ERDF) pre uchádzačov o zamestnanie do 29 rokov veku s evidenciou na Úrade PSVR v minimálnej dĺžke 6 mesiacov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 6:00 do 14:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
predstavivosť umelecký talent (napr. hudobný, pohybový, literárny)

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

Pracovné miesto je vytvorené v súvislosti s projektom EÚ (ERDF) pre uchádzačov o zamestnanie do 29 rokov veku s evidenciou na Úrade Práce v minimálnej dĺžke 6 mesiacov.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Jana Štefancová Špecialista personálnej práce tel.: +421905900062
Okres : okres Námestovo

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: NOVA – S a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 34108670
Telefón: +421

Stavba strojov s mechanickým pohonom pre strojárstvo. Prenájom strojov a prístrojov. Výroba nástrojov. Zámočníctvo. Výroba a hutnícke spracovanie kovov. Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Adresa:

Štverník 662
90613 Brezová pod Bradlom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Námestovo okres Námestovo Kliňanská 564 02901