referent Mestského kamerového systému

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Martin
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Igor Húska, náčelník MP tel.: +421917990631

Ponúkame pracovnú pozíciu : referent Mestského kamerového systému

Pracovná náplň: priebežne sledovanie monitorov bezpečnostných kamier a v prípade podozrenia narušenia verejného poriadku, spáchania trestného činu alebo priestupku informovanie operátora OS MsP VPM vytvorené s príspevkom ÚPSVaR, určené len pre osoby so ZPS – chránené pracovisko

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Samospráva
Ponúkaná mzda : mesačne od 352 do 600 €

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : každú hodinu 15 minútová prestávka,
Kontakt : Mgr. Igor Húska, náčelník MP tel.: +421917990631
Okres : okres Martin

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Mesto Martin
IČO: 00316792

Adresa:

Nám. S. H. Vajanského 1, Martin, 03649

Adresa zamestnávateľa : Martin okres Martin J. Lettricha 5 03601