Wüstenrot poradca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 10 rokov pred

Mgr. Ján Zajac finančný manažér tel.: +421904894272

Ponúkame pracovnú pozíciu : Wüstenrot poradca

Pracovná náplň: Finančný analytik a špecialista v oblasti finančníctva, servis klientov spoločnosti Wüstenrot.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : od 600 do 1500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
analytické myslenie precíznosť (presnosť) komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : Maximálna podpora od spoločnosti.,
Kontakt : Mgr. Ján Zajac finančný manažér tel.: +421904894272
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Jozef Hnidzík – PONOPLET
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 32036205
Telefón: 0905413631

Charakteristika:

servis pre klientov

Adresa:

Ľ. Svobodu 2
08501 Bardejov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Florianová 6 08001