Elektrotechnik – údržbár

PhDr. Dušan Samuel HR Administrator tel.: +421423211520 fax: 0424424103

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektrotechnik – údržbár

Pracovná náplň: Elektrotechnické práce pri údržbe, nastavovaní strojov, vedenie evidencie prevádzky, spolupráca pri inštalácii nových zariadení, preventívna a periodická údržba.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik – elektrotechnika;Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik
pozornosť praktické myslenie technický talent

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Počítače:

Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Pracovné miesto je určené prednostne pre absolventa školy.

Pracovné výhody : Motivujúci sociálny a odmeňovací systém, interná jazyková príprava.,
Kontakt : PhDr. Dušan Samuel HR Administrator tel.: +421423211520 fax: 0424424103
Okres : okres Ilava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Daejung Europe s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36840611
Telefón: 0424424100

Produkcia plastových výrobkov klimatizačných jednotiek pre automobilový priemysel.

Adresa:

Obchodná 4063/41
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Obchodná 4063/41 01841