regionálny kobchodný zástupca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Čadca
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Kvas tel.: 0905974210

Ponúkame pracovnú pozíciu : regionálny kobchodný zástupca

Pracovná náplň: Profesionálne poistné poradenstvo, vyparacovávanie návrhov na poisstenie, uzatváranie poistných zmlúv, aktívne vyhľadávanie klientov, klientský servis. Odbor vzdelania nerozhoduje

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Ekonomika a organizácia, obchod a služby; ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Kvas tel.: 0905974210
Okres : okres Čadca

Obchodné meno: KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
IČO: 31595545

Adresa:

Štefánikova 17, Bratislava-Staré Mesto, 81105

Adresa zamestnávateľa : Čadca okres Čadca Námestie Slobody 30 02201