Asistent predaja

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Spodniaková - vedúca prevádzky jlml-lalik@stonline.sk tel.: +421905736199, +421905310587

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent predaja

Pracovná náplň: Obsluha zákazníka, práca s tovarom, sklad, predajňa. absolventa Stabilné pracovné miesto, poskytnuté pracovné oblečenie, mladý kolektív
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; Stabilné pracovné miesto, poskytnuté pracovné oblečenie, mladý kolektív;
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : Stabilné pracovné miesto, poskytnuté pracovné oblečenie, mladý kolektív,
Kontakt : Spodniaková – vedúca prevádzky jlml-lalik@stonline.sk tel.: +421905736199, +421905310587
Okres : okres Zvolen

Mária Lalíková

IČO:
34321373

Adresa:

Partizánska 205/2A, Vígľaš, 96202
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres ZvolenOčováSNP 4396223