Pomocná sila do kuchyne

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • dohoda o vykonaní práce
  • Michalovce
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Radoslav Hreňko Majiteľ radohrenko@gmail.com tel.: +421907550160

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila do kuchyne

Pracovná náplň: pomocné práce v kuchyni absolventa mladistvého strava zdarma
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého; strava zdarma;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: Odborná spôsobilosť vítaná.

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Pracovné výhody : strava zdarma,
Kontakt : Radoslav Hreňko Majiteľ radohrenko@gmail.com tel.: +421907550160
Okres : Michalovce

Radoslav Hreňko GALAXY

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
35022965

Internetová adresa:
radohrenko@gmail.com

Telefón:
+421907550160

Na trhu už 21 rokov, hlavná činnosť v oblasti gastronómie a obchodu.

Adresa:

Nám.Osloboditeľov 39 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceMichalovceNám.Osloboditeľov 3907101