Zvárač, zámočník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 2 mesiace pred

András Kazakov konateľ info@alant.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač, zámočník

Pracovná náplň: Zváranie, montáž kovových výrobkov a oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 rokyZváračský preukaz podľa vybranej STN
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky;Zváračský preukaz podľa vybranej STN
pozornosť praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť manuálna zručnosť Cudzie jazyky: ruský – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: Znalosti v oblasti opracovania kovov.
Skúsenosti pri zváraní tvrdonávarov.
Skúsenosti pri zváraní tenkých kovov.
Skúsenosti pri zváraní hliníkových konštrukcií.
Znalosť MIG/MAG zvárania.
Zodpovednosť za vykonanú prácu samého seba, ale aj celého pracovného kolektívu, tímový hráč, ochota pomáhať pri nástupe novým členom kolektívu, spoločný cieľ – kvalitne vykonaná práca.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : András Kazakov konateľ info@alant.eu
Okres : Michalovce

ALANT s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47365293

Telefón:
+421911352254

Charakteristika:
obchodná činnosť a sprostredkovanie obchodu a služieb

Adresa:

Vojnatina 97 07261 Vojnatina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceMichalovcePriemyselná 207101