Zdravotná sestra/asistentka do Nemecka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • dohoda o pracovnej činnosti
  • Michalovce
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Mgr. Adriana Feher Dubrovska Konateľ dunasa@dunasa.eu tel.: +421905231504

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra/asistentka do Nemecka

Pracovná náplň: Hľadáme zdravotné sestry, zdravotných bratov alebo zdravotných asistentov do Nemecka, na intenzívnu starostlivosť o pacienta v domácnosti. Práca s Peg sondou a tracheostomiou. Pracuje sa na 12 hodinové zmeny (denné a nočné striedavo), 3 týždňové turnusy, na slovenskú živnosť. Nástup od 6.3.2018. Plat je 115 € na deň. Ubytovanie a cestovanie sú zabezpečené a hradené našou spoločnosťou. Ubytovanie (mimo bydliska pacienta) a cestovanie autodopravou sú zabezpečené a hradené našou spoločnosťou. V prípade individuálnej dopravy dávame na 1 cestu 100€. Ponúkame pomoc a podporu pri problémoch, prípadne aj so získaním živnosti a s ďalšími náležitosťami ohľadom toho. Ubytovanie (mimo bydliska pacienta) a cestovanie autodopravou sú zabezpečené a hradené našou spoločnosťou. V prípade individuálnej dopravy dávame na 1 cestu 100€. Ponúkame pomoc a podporu pri problémoch, prípadne aj so získaním živnosti a s ďalšími náležitosťami ohľadom toho.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : od 2415 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotníctvo /ŠP/;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná sestra;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotnícky záchranár;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotnícky asistent;aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky: nemecký – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: – Komunikatívna nemčina,
– skúsenosti s PEG sondou a s tracheostomiou,
– ukončená zdravotnícka škola v odbore zdravotnícky asistent alebo zdravotná sestra, resp. podobné odbory.

V prípade záujmu, stačí ak nám pošlite svoj telefonicky kontakt alebo volajte na tel.číslo: 0905 231 504.

Pracovné výhody : Ubytovanie (mimo bydliska pacienta) a cestovanie autodopravou sú zabezpečené a hradené našou spoločnosťou. V prípade individuálnej dopravy dávame na 1 cestu 100€. Ponúkame pomoc a podporu pri problémoch, prípadne aj so získaním živnosti a s ďalšími náležitosťami ohľadom toho. Ubytovanie (mimo bydliska pacienta) a cestovanie autodopravou sú zabezpečené a hradené našou spoločnosťou. V prípade individuálnej dopravy dávame na 1 cestu 100€. Ponúkame pomoc a podporu pri problémoch, prípadne aj so získaním živnosti a s ďalšími náležitosťami ohľadom toho.,
Kontakt : Mgr. Adriana Feher Dubrovska Konateľ dunasa@dunasa.eu tel.: +421905231504
Okres : Michalovce

DUNASA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47604832

Internetová adresa:
www.dunasa.eu

Telefón:
+421907794751, +421905 231 504

Sprostredkovanie práce pre zdravotné sestry a opatrovateľky do Anglicka a do Nemecka

Adresa:

Humenská cesta 3553/5 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceMichalovceŠtefana Kukuru 1207101