Traktorista – vodič LKT

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Levice
  • Uverejnené 4 roky pred

Margita Štubňová tel.: +421903158307

Ponúkame pracovnú pozíciu : Traktorista – vodič LKT

Pracovná náplň: – viac informácií o pracovnom mieste sa dozviete na pracovnom pohovore

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
pozornosť pamäť praktické myslenie spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina T

Všeobecné spôsobilosti:

rozhodovanie
samostatnosť
technická gramotnosť

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor

Kontakt : Margita Štubňová tel.: +421903158307
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Margita Štubňová
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 32576579
Telefón: 0903158307

Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.

Adresa:

Mjr.Daniela Gondu 511/21
93502 Žemberovce
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žemberovce okres Levice Mjr.Daniela Gondu 511/21 93502