Pracovník do výroby – Kysucké Nové Mesto

Mgr. Zuzana Šusteková zuzanasustekova@wincottpeople.com tel.: +421917205205

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník do výroby – Kysucké Nové Mesto

Pracovná náplň: – zabezpečenie prác na brúsení a podávaní ložiskových krúžkov – balenie a montáž – dlhodobá práca na TPP – príplatok za sťažené prostredie 0,55 brutto €/hodinu, – možnosť prejsť do kmeňového stavu – 13. a 14. plat – dochádzkový bonus – motivačný bonus, výrobný bonus, kvartálny bonus – profesionálne zaškolenie – závodné stravovanie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Ďalšie požiadavky: – zodpovednosť

Pracovné výhody : – dlhodobá práca na TPP – príplatok za sťažené prostredie 0,55 brutto €/hodinu, – možnosť prejsť do kmeňového stavu – 13. a 14. plat – dochádzkový bonus – motivačný bonus, výrobný bonus, kvartálny bonus – profesionálne zaškolenie – závodné stravovanie,
Kontakt : Mgr. Zuzana Šusteková zuzanasustekova@wincottpeople.com tel.: +421917205205
Okres : okres Kysucké Nové Mesto

Wincott People, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
44400926

Telefón:
+421917205205

Personálna agentúra, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce hlavne v automobilovom priemysle.

Adresa:

Pekná cesta 15 83404 Bratislava-Rača Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Kysucké Nové MestoKysucké Nové MestoKukučínova .02404