Čašník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • dohoda o vykonaní práce
  • Michalovce
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Ing. Jana Kočišková majiteľ janakociskova@centrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník

Pracovná náplň: Obsluha za barom, čapovanie piva a nealko nápojov, obsluha a výdaj jedál. absolventa zabezpečenie ubytovania
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa; zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Ing. Jana Kočišková majiteľ janakociskova@centrum.sk
Okres : Michalovce
Dátum nástupu : 12. 5. 2018

Ing. Jana Kočišková

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
45654263

Internetová adresa:
www.slnava.sirava.sk

Telefón:
0905589181

Charakteristika:
Prevádzka hotelových a stravovacích služieb

Adresa:

Priemyselná 20 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceKlokočovKlokočov 45907236