Operátor strojov pri výrobe plastových okien a dverí

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Michalovce
  • Uverejnené 2 mesiace pred

PhDr. Slavomíra Činčárová slavka@dptgroup.sk tel.: +421914335146

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor strojov pri výrobe plastových okien a dverí

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – práce pri výrobe plastových okien a dverí
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : od 480 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore základy techniky – strojárstvo a stavebníctvo;Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska výroba;Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
praktické myslenie
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: ukrajinský – elementárna: A1 a A2 poľský – elementárna: A1 a A2 maďarský – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Excel – elementárna Open Office – elementárna Microsoft Word – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: – prax 1 rok pri výrobe plastových okien a dverí
– oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou

Pracovné výhody : ,
Kontakt : PhDr. Slavomíra Činčárová slavka@dptgroup.sk tel.: +421914335146
Okres : Michalovce

DPT group s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45605050

Internetová adresa:
www.dptgroup.sk

Telefón:
+421

Charakteristika:
Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových okien a dverí.

Adresa:

Stretavka 77 07213 Stretavka Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceMichalovcePriemyselná 1407101