Zdravotná sestra

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Michalovce
  • Uverejnené 1 mesiac pred

MUDr. Anna Mikulová mudr.mikulova@gmail.com tel.: +421948530555

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra

Pracovná náplň: práca na odbornej detskej ambulancii absolventa flexibilný pracovný čas, stravné lístky, možnosť odborného vzdelávania
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; flexibilný pracovný čas, stravné lístky, možnosť odborného vzdelávania;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovné výhody : flexibilný pracovný čas, stravné lístky, možnosť odborného vzdelávania,
Kontakt : MUDr. Anna Mikulová mudr.mikulova@gmail.com tel.: +421948530555
Okres : Michalovce
Dátum nástupu : 1. 5. 2018

NEFROPED s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46549005

Internetová adresa:

Telefón:
0905682442

Charakteristika:
Odborná detská ambulancia

Adresa:

Remeselnícka 3693/3 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceMichalovceŠpitálska 807101