Montážnik obkladov a dlažieb, obkladač

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Patrik Sabov, ekon.riaditeľ sabov@chemkostav.eu , kofel@chemkostav.eu tel.: +421903553457, +421911062625

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážnik obkladov a dlažieb, obkladač

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Montáž obkladov a dlažieb

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Južné mesto, 85107 Bratislava, Strojárenská 11, 04001 Košice, K.Kuzmanyho 22, 07101 Michalovce

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Patrik Sabov, ekon.riaditeľ sabov@chemkostav.eu , kofel@chemkostav.eu tel.: +421903553457, +421911062625
Okres : Michalovce

Chemkostav, a.s.

IČO:
36191892

Adresa:

Kuzmányho 22, Michalovce, 07101
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceMichalovceK. Kuzmanyho 1259/2207101