Prevádzkový manažér

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Renáta Novobilská alea.obchod@mail.t-com.sk tel.: +0905647032

Ponúkame pracovnú pozíciu : Prevádzkový manažér

Pracovná náplň: – zabezpečenie plynulého chodu prevádzky, – organizácia, riadenie a kontrola práce personálu, – schopnosť samostatne rozhodovať a viesť kolektív, – vypracovanie štatistických údajov, – operatívne riešenie problémov, – zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb, – vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami. Práca v modernej novovzniknutej prevádzke, v mladom a flexibilnom kolektíve. Ponúkame samostatnú a kreatívnu prácu. Bonusy z dosiahnutých výsledkov. Služobný automobil, telefón.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore hotelova škola;aspoň 1 rok
iniciatívnosť komunikatívnosť dominantnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí organizovanie a plánovanie práce motivovanie ľudí komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Ďalšie požiadavky: Životopis s prehľadom praxe a kontaktnými údajmi prosím zasielajte na mailovú adresu: alea.obchod@mail.t-com.sk
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

Pracovné výhody : Práca v modernej novovzniknutej prevádzke, v mladom a flexibilnom kolektíve. Ponúkame samostatnú a kreatívnu prácu. Bonusy z dosiahnutých výsledkov. Služobný automobil, telefón.,
Kontakt : Renáta Novobilská alea.obchod@mail.t-com.sk tel.: +0905647032
Okres : Michalovce

BETA MAXX, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47933810

Telefón:
+421566420512

Charakteristika:
Prevádzkovateľ herní a zábavných zariadení

Adresa:

Gorkého 1 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceMichalovceŠpitálska 1255/307101