Pomocná sila do kuchyne

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Simona Široká simona.siroka@gmail.com tel.: +421915654307

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila do kuchyne

Pracovná náplň: pomocné práce v kuchyni priateľský kolektív, príjemné prostredie, zabezpečenie stravy

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 400 do 500 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Baffone Family Restaurant

Pracovné výhody : priateľský kolektív, príjemné prostredie, zabezpečenie stravy,
Kontakt : Simona Široká simona.siroka@gmail.com tel.: +421915654307
Okres : Michalovce
Dátum nástupu : 1. 4. 2018

Široká Simona

IČO:
48207527

Adresa:

Mierová 630/630, Strážske, 07222
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMichalovceStrážskeKrivošťanská 37007222