Pomocník na stavbe

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Peter Ambrozai Konateľ baudex.tn@gmail.com tel.: +421907785210

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocník na stavbe

Pracovná náplň: pomocné ,neodborné práce na stavbe absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od do 15:00
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 500 do 1000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Peter Ambrozai Konateľ baudex.tn@gmail.com tel.: +421907785210
Okres : Trenčiansky kraj
Dátum nástupu : 26. 3. 2018

BAUDEX – A, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50242083

Telefón:
+421907785210

Stavebno-obchodná spoločnosť ,ktorá sa zameriava na všetky stavebné práce ako stavby rodinných domov,zateplovacie práce ,maliarske práce ,montáž sádrokartónových konštrukcií,obklady -dlažby,všetky dokončovacie práce

Adresa:

Gen. M. R. Štefánika 373/13 91100 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajTrenčínTrenčínGen. M. R. Štefánika 373/1391100