Autoelektrikár

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Vanda Lexmanová asistentka vlexmanova@bilanz.sk tel.: +421326558071

Ponúkame pracovnú pozíciu : Autoelektrikár

Pracovná náplň: 1) Identifikácia porúch, nastavenie a údržba vozidla podľa technickej dokumentácie výrobcu 2) Identifikácia porúch a bežná oprava automobilov 3) Oprava a výmena jednotlivých súčastí, podskupín a skupín súčastí vozidla 4) Nastavovacie a údržbárske práce na mechanických, hydraulických (využívajúcich energiu kvapalín) a pneumatických dielcoch vozidiel 5) Nastavovacie a údržbárske práce kompletných skupín (napr. chod motora, geometria náprav a pod.) 6) Obsluha základných prístrojov a zariadení používaných v autoopravárenstve s pochopením princípov a nutnosti používania predpísaných pomôcok a špeciálneho náradia 7) Montáž dielov automobilového príslušenstva absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : od 800 do 1100 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
technický talent precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť technická gramotnosť manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Vanda Lexmanová asistentka vlexmanova@bilanz.sk tel.: +421326558071
Okres : Trenčiansky kraj

EUROTIP, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
34137131

Internetová adresa:
www.eurotip.sk

Telefón:
+421326558071

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom automobilov, náhradných dielov, doplnkov ako aj ich servisom.

Adresa:

J.Derku 785 91101 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajTrenčínTrenčínJ.Derku 78591101