Konštruktér

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Martina Baginová praca@kovalsystems.com tel.: +421918087947

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konštruktér

Pracovná náplň: – samostatné riešenia a realizácia úloh, konštruovanie bankovej a trezorovej techniky po mechanickej stránke, – komplexné zabezpečenie technickej prípravy výroby, riadenie a koordinácia konštrukčných činností v procese výroby, – poradenstvo a asistencia zákazníkom pri navrhovaní výrobkov na mieru, – štúdium odbornej literatúry, navrhovanie inovácií, zachytávanie nových trendov, – zabezpečenie technickej dokumentácie. absolventa – práca v stabilnej výrobnej spoločnosti s modernými technológiami, – pružný pracovný čas, – odborné školenia.

Práca vhodná pre absolventa; – práca v stabilnej výrobnej spoločnosti s modernými technológiami,; – pružný pracovný čas,; – odborné školenia.;
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojársky;aspoň 1 rok
precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Počítače: AutoCAD – pokročilá SolidWorks – vysoká Ďalšie požiadavky: – prax v oblasti konštrukcie s aktívnym využívaním softvéru SolidWorks a databázy PDM,
– prax pri navrhovaní plechových komponentov je výhodou,
– ProE/Creo – pokročilý výhodou

Pracovné výhody : – práca v stabilnej výrobnej spoločnosti s modernými technológiami, – pružný pracovný čas, – odborné školenia.,
Kontakt : Ing. Martina Baginová praca@kovalsystems.com tel.: +421918087947
Okres : Trenčiansky kraj

KOVAL SYSTEMS, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31602029

Internetová adresa:
www.kovalsystems.com

Telefón:
+421424624170

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty …) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Adresa:

Krížna 950/10 01861 Beluša Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajPúchovBelušaKrížna 950/1001861